Pamiętaj mnie przez 21 dni

      Rejestracja


tel. 501 44 26 26


TWOJA WYMARZONA DOMENA JEST NA SPRZEDAŻ

Trafiłeś do naszego serwisu, bo prawdopodobnie szukana przez Ciebie domena jest na sprzedaż. Znajdź ją w naszym serwisie i skontaktuj się z nami.

Serwis KopalniaDomen.pl umożliwia Państwu zakup domeny i przeprowadzenie wszelkich formalności związanych ze zmianą abonenta domeny i przeniesieniem domeny do Państwa panelu administracyjnego w bardzo krótkim czasie.

Cenimy Państwa czas i pieniądze. Wystarczy zarejestrować się w serwisie KopalniaDomen.pl i wybrać interesującą domenę. Jeśli zaakceptują Państwo cenę poprzez kliknięcie w 'kup teraz' i będą postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami, będą Pańtwo już o krok od posiadania wybranej domeny.

Jeśli przy interesującej Państwa domenie nie ma podanej ceny, prosimy złożyć ofertę lub skontaktować się z nami.

Płatność za domenę realizowana jest z poziomu serwisu poprzez płatności elektroniczne. Jest to bezpieczna transakcja Escrow. W krótkim czasie po opłaceniu domeny, pojawi się ona w Państwa panelu, od tego momentu stają się Państwo jej abonentem i mogą nią dysponować. Proste, prawda? Więcej informacji na temat korzystania z serwisu KopalniaDomen.pl w dziale 'Pomoc'.

W panelu, w zakładce zarządzaj finansami znajdą Państwo fakturę za zakupioną domenę. Wszystko odbywa się bardzo szybko, bez zbędnych formalności i przy minimum zaangażowania z Państwa strony. Fakturę można wydrukować bezpośrednio z serwisu. Można również zamówić drukowaną postać faktury wysyłając prośbę na adres info@kopalniadomen.pl.

Ceny domen podane w serwisie są cenami netto, do każdej domeny zostanie automatycznie doliczony 23 % podatek VAT .

W serwisie KopalniaDomen.pl przeprowadzane są również aukcje domen, w których mogą brać udział wszyscy użytkownicy serwisu.

Domeny zakupione w KopalniaDomen.pl mogą Państwo później utrzymywać w naszym serwisie. Oferujemy bardzo niską cenę przedłużenia ważności domeny, tylko 59 zł netto za rok dla domeny .pl .

Oferujemy również dzierżawę domen. Więcej na ten temat w dziale 'Dzierżawa'

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i wykop sobie domenę!